Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben kezdem a sport-é...

Szeptemberben kezdem a sport-és gyógymasszőr tanfolyamot. Mit gondoltok, ha elvégzem milyen esélyekkel lehet elhelyezkedni vele?

Figyelt kérdés

#Budapest #OKJ #masszőr #elhelyezkedés #Minerva #sport-és gyógymasszőr
2013. aug. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a fajta szakma, amiben a vézettség megszerzése után sokkal jobban rajtad múlik, hogy mit kezdesz vele, mint mondjuk egy mérnöki állásnál, ahol beadod az önéletrajzot azt kész. Itt szükség van kiemelkedő kapcsolatteremtő képességre és nyomulásra. :)
2013. aug. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, köszönöm a választ.. Kifejezetten ilyen szakmában dolgozók véleménye érdekelne, hogy nekik milyen hamar sikerült munkát találniuk, esetleg saját vállalkozást indítottak -e.
2013. aug. 15. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem a legjobb, hogy ha a "nyomulást"/kapcsolatteremtést már a suli közben elkezded. Valakinek ez nehézséget okoz, valakinek viszont könnyen megy, mert erre született. Ha az utóbbi vagy, akkor szerencsés vagy.
2013. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, majd kiderül. Jól kijövök az emberekkel, majd meglátjuk :)
2013. aug. 16. 11:58
 5/5 ETNIES000 válasza:
Nekem is pontosan ez a tervem. Erdélyi vagyok, szeptemberben utazom Pestre. Nagyon akarom ezt a munkát, hogyha nem találok Budapesten akkor Angliában próbálkozom, mivel van nyelvvizsgám.
2013. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!