Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnöki gólyatáborokról infok?

Mérnöki gólyatáborokról infok?

Figyelt kérdés
úgy félek, hogy nem fogod tudni beilleszkedni; vagy hogy nem találok barátokat. Írjak valakinek esetleg fb on? De mégis mit? 18/L

2013. aug. 12. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

pontosan mi a kérdésed?? mérnökin valószínű sok fiú lesz, bár én is mérnökire megyek és jelenleg több a lány, mint a fiú a csoportban...

miért ne tudnál beilleszkedni? barátaid pedig más szakról, karról is lehetnek

2013. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve voltam gólya, nálunk akkor nagyon kevés lány volt, az a pár meg körbe volt ugrálva :). Valszeg nálatok is valami hasonló lesz, szóval abszolút nem kell aggódnod.

Melyik suliba mész egyébként?

2013. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem fb on a csoportot, sok lány lesz ahhoz képest, hogy mérnöki kar... szegedre vettek fel az mk ra.
2013. aug. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!