Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy állatorvosis mennyit...

Egy állatorvosis mennyit tanul az emberről? Ha mondjuk valaki rosszul lesz a villamoson, akkor hozzá sem nyúl, mondván ő csak állattal foglalkozik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten tisztában van vele, szerintem ez alap dolog
2013. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért alap dolgokkal tisztában kell lenni, hiszen nagyon jó emelt biosz kell ahhoz, hogy fölvegyenek valakit, aminek elég nagy része embertan. Persze ez tényleg csak alap dolgokat ad. Nem oktatnak embertant állatorvosin-tudomásom szerint-. Amúgy humán orvosin tanítanak állatorvoslást? Szerintem szó sincs róla, szóval hülye kérdés. Azért állatorvos, mert az a szakterülete, de elég intelligens, magas műveltségű embereket vesznek oda fel, pláne akik elvégzik (bekerülni sokkal nehezebb, mint egy vidéki orvosira és állatorvosin a magolás sem elég). Szóval szerintem megnyugodhatsz, bármelyik állatorvosis rendelkezik akkora műveltséggel egészségtudományok terén, hogy tisztában legyen az elsősegély nyújtással.
2013. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!