Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Foiskolai beiratkozashoz...

Foiskolai beiratkozashoz mennyire fontos az anyakonyvi kivonat es a sajat bszamlaszam?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdem, mert sajat szamlam nincs es nem is szeretnek, anyakonyvi kivonatom meg mar ki tudja hol van.... Szuleim szamlaszamat hasznalom, semmi kedvem nyitni..

2013. aug. 17. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Anyakönyvi kivonat nem szükséges (nálunk nem kérték). Bankszámlaszám...azért az vágod, hogy ha kapsz ösztöndíjat akk azt oda fogják utalni? Meg nem leszólásképpen mondom, de én kicsit cikinek tartanám, hogy a szüleim számláját használom (persze ez attól függ kinek mi a ciki...). Fél óra alatt lehet nyitni számlát (ingyen), szóval ez a nincs sok kedvem dolog...elég sok dolog lesz amihez nem lesz kedved mégis el kell intézni.
2013. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feleslegesen minek nyissak, nekem nem ciki a szuleime, nem akarok sajatot. Osztondijat nem fogok kapni, nem latom sok ertelmet... Csak plusz koltseg lenne... Koszi a valaszt!!!
2013. aug. 17. 00:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Diak szamlacsomagok kilove :) megneztem parat, 24 eves korig, nappali tagozat.... En 33 vagyok, levelezos :)
2013. aug. 17. 01:01
 4/6 anonim ***** válasza:

"Osztondijat nem fogok kapni, nem latom sok ertelmet... Csak plusz koltseg lenne..."


Nem látod sok értelmét annak, hogy ha mondjuk rendesen tanulsz, akkor kapsz 5 hónapig pénzt?

És a diák bankszámla semmilyen költséggel nem jár.

2013. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33 évesen pláne ciki. Ígyis úgyis kell majd nyitnod, nem is értem, hogy hogy eddig nem csináltál.
2013. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el az érettségidet (bizonyítványt)

és a személyidet

2013. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!