Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó középiskolák a XI. kerületben?

Jó középiskolák a XI. kerületben?

Figyelt kérdés
Iskolát váltanék 11. előtt. Érdekelne, hogy mi a véleményetek a Széchenyiről, a Bethlenről, vagy a Petőfiről, vagy akármelyik másról, ami a közelben van. :)

2013. aug. 17. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én legelőször azt javaslom, hogy ne feltétlenül, csak a kerületi iskolákban gondolkodj. Olyan jó a közlekedés, lehet, hogy kicsit messzebb van az igazán neked való.

Erős iskolába szeretnél menni? Jó képességűnek tartod magad? Vagy pont amiatt váltasz iskolát, mert nem igazán bírtad az iramot? Nem mindegy, hogy mi a szempont. Melyik iskolából szeretnél eljönni egyébként?

2013. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább egy gyengébb (v. átlagos) gimibe szeretnék menni. Egy gazdagréti iskolából jönnék el. :)
2013. aug. 17. 16:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Átlagom 3,5 körül van.
2013. aug. 17. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A felsorolt iskolák közül csak a Petőfit ismerem és az egy gyengébb iskola. Bár nem tudom, hogy az jó-e. Úgy értem, hogy érdemes-e, egy gyenge gimibe járni, ami nem igazán készít fel a felsőoktatásra. Vagy akkor inkább érdemes egy jó szakközépiskolába menni ahol szakmát is tanulhatsz és érettségizhetsz is. Sok helyen még ilyenkor is át lehet jelentkezni. Én azt is megfontolnám a helyedben
2013. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

* Meg nem csak az átlag a lényeg. Tulajdonképp ha most belehúzol, akkor még fejlődhetsz sokat.

Nem ismerlek, de ettől még lehetsz jó képességű, tényleg. Csak azt ami érdekel, komolyan kell venni.

2013. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!