Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken egy testnevelés...

Egyetemeken egy testnevelés óra, mikből áll? (Semmi köze sincs ahhoz, amit tanulni fogok)

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit veszel fel tesinek (milyen sportot).
2013. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mi állítottuk össze az órarendet, és ott csak annyi áll, hogy Testnevelés, de az nem, hogy milyen sport. Azt hol lehet kiválasztani?
2013. aug. 18. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy lehetett választani valami sportot, azt csináltuk órán. Pl. foci, asztalitenisz, úszás, tenisz, lovaglás (ez fizetős volt), kosárlabda, stb. De ha sportolsz valami egyesületben, akkor nálunk azt elfogadták, nem kellett órára járni. Plusz külföldieknek sem kellett.
2013. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi első órán választottunk. Ez egy előadótermi gyűlés volt.
2013. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Semmi különös.

Nem olyan, mint általánosban és középiskolában volt.

Szóval nem kell átugorni a svédszekrényt.

2013. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Valóban az a legjobb, ha valaki valamilyen sport egyesületnek a tagja.

Akkor felmentést lehet kérni az órál alól.

2013. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lestat_626 ***** válasza:
Nálunk az egyetemen lehet választani, hogy mit szeretnél csinálni, de például tesómnál is csak az volt, hogy "tesi" és náluk az egy normális tesi óra volt, kb. Futás, stb. :)
2013. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Mikor az idő engedi, a pályán futtatják az embert esetleg, vagy labdajátékot lehet játszani.

Hidegben inkább teremben tartják meg az órát.

2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk választani lehetett röpi, kézi, kosár stb., vagy fizetőset is lehetett: úszás, vizilabda, hastánc(!)
2013. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesómnak (Óbudai Egyetem) két félévig volt olyan tesi, amikor ő választotta ki a sportot. Nekem (Semmelweis Egyetem), ha jól értesültem, kicsit nagyobb szívás lesz. Két félév hagyományos tesi, aztán két félév választható sportos. Ja, és ő magának rakta össze az órarendjét, nekünk megcsinálják.
2013. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!