Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE TTK Biosz nappalin hogy...

ELTE TTK Biosz nappalin hogy néz ki kb. egy másodéves hete időbeosztás szempontjából?

Figyelt kérdés

Nyilván lehetnek eltérések, csak úgy átlagban kb... eddig levelezőn voltam egy másik egyetemen, és halvány lila gőzöm sincs, hogy innentől hogy fog minden beleférni az életembe...


Kb. hánytól hányig vannak az órák?


2013. aug. 19. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

attól függ hogy eddig melyik tárgyaid vannak meg, meg ilyesmik, de alapvetően nagyon változó tud lenni, most úgy néz ki hogy nekem pl van olyan napom hogy be sem kell mennem vagy csak egy órára, de olyan is hogy reggel 8tól este 8ig bent vagyok. Itt egyébként megtalálod a legtöbb óra időpontját, még nincs minden feltöltve, de azért a nagyrésze már fent van: [link] :)

2013. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!:)


Sajnos még csak telefonon mondták, hogy átvettek, de a levelet még nem kaptam meg. Így se neptunom, se semmim nincs, aki pedig segíthetne, azt nem érem el.:(


Ha jól tudom, már megkezdődött a kurzusfelvétel, én meg már megőrülök, hogy azt sem tudom, milyen tárgyakat vehetek majd fel, semmit nem tudok csinálni, csak ülök a kis fenekemen...


Nem tudod véletlenül, hogy jövő héten nyitva van-e már a TO? Biztos írják a honlapon, de olyan béna vagyok, hogy sehol nem találom.

(Prikoszovich Mihállyal kellene beszélnem.)


Előre is köszi a segítséget!:)

2013. aug. 25. 08:25
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi, még abban segítenél, hogy a BSc biológia 1,2,3,4 az az éveket jelenti?

És akkor nekem a BSc Biológia 2-t kll elvileg néznem, ill. az 1-ből azokat, amiket nem fogadnak el?


Mikortól van szakosodás? A szegedin már a 2. évtől volt.

Hú de utálok kapkodni...


Bocsi, ha hülyéket kérdezek, teljesen össze vagyok zavarodva hogy most mi van...:/

2013. aug. 25. 09:29
 4/4 A kérdező kommentje:
oké visszaszívtam, hülye kérdés volt, végül is csak ott van felette, hogy "évfolyam"...
2013. aug. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!