Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes gimnázium...

Lunajanka kérdése:

Karinthy Frigyes gimnázium vagy Károlyi Mihály magyar-spanyol Kéttannyelvű gimnázium vagy kőbányai Szent László gimnázium? Hol a jobb oktatás? A környezet? A tanárok? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
(nálam nem szempont, hogy milyen közel van.)

2013. aug. 20. 14:24
 1/6 anonim válasza:
Karinthy
2013. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Angol tagozatra mennél?

Karinthy, de jó a Szt. László is, de oda csak fél osztályt tudnak felvenni.

Érdemes (ezért) több helyre beadni a jelentkezést.

2013. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Szent Lászlóba jártam (idén végeztem), szóval csak arról tudok nyilatkozni. Környezet és tanárok szempontjából alig tudnék elképzelni ennél jobb középsulit. Nem hallottam olyat az itt eltöltött öt év alatt senkitől, hogy ne szeretne ide járni. Az oktatás is jó. Biztos van ennél keményebb suli is, ahol végkimerülésig hajtják a diákokat, de ahogy így végiggondolok az osztályon, az utolsó év végére már mindenkinek volt legalább egy középfokú nyelvvizsgája, és senki nem jut eszembe, akit ne az első helyen megjelölt egyetemre vettek volna fel. Mondjuk én nem olaszos voltam, és gondolom téged az a tagozat érdekelne.
2013. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az oktatás szerintem mindenképpen a Karinthyban a legjobb, főleg nyelv szempontjából. A tanárokról is általánosságban csak csupa jót tudnék mondani, a környezetről pedig ugyancsak.

Én a Károlyiba azért nem mennék, mert a spanyollal szerintem sok mindent nem lehet kezdeni.

A Szent László pedig nagyon jó, barátságos iskola szerintem, de oktatásban a Karinthy mindenképpen veri.

2013. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök mind1, írd be mindhármat, de a Károlyi legyen a végén, mert az egy szar.
2013. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a szent laszlo elvileg kozossegileg jo(oktatasban is) a karinthy az eleg eros de vannak nagyon rossz tanarok.a karolyi nem annyira eros viszont 100%lekos a nyelvvizsga
2013. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!