Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még ősszel szeretnék egy...

Még ősszel szeretnék egy informatika és egy angol érettségit. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
4.es vagyok/leszek.
2013. aug. 20. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Infóból jó vagyok, csak az Access-t kell jobban át néznem, a többivel sokat dolgoztam már, 9-10.ben sem volt belőle probléma.

Angolul megértek mindent ha épp nem hadarnak, szöveget is, beszélni is tudok, de a leveleimben sok a hiba (vagy kegyetlen a tanárom?:O).

2013. aug. 20. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj el privátban egy levelet és, amire a tanár azt mondta hogy szar. Megnézem hogy igaza van e vagy sem.
2013. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát vannak témazárók és azokhoz kellett ilyen kis 200 szavas dolgokat összerakni. Ha mondasz egy feladatot akkor írok neked.
2013. aug. 20. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még van angol vagy informatika az idei órarendben, akkor jelezd az igazgatónak (osztályfőnöknek), hogy te abból osztályozóvizsgát akarsz tenni, ez az előfeltétel, egyúttal ez lesz az év végi jegyed is. Ha nincs, akkor ez nem gond. Szeptember 5-éig kell jelentkezned a saját iskoládban az érettségire, tehát kezdd ezzel (ha nem vagy 18, még a szülőknek is alá kell írni).


[link]

Itt találod a követelményeket, nézd át, hogy megy-e.

[link]

Itt pedig a korábbi évek feladatsorait, amivel felmérheted magad.

És persze beszélj a tanáraiddal, hogy milyen tanácsaik vannak.

2013. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!