Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy lehet a legjobb...

Egyetemen hogy lehet a legjobban puskázni?

Figyelt kérdés
Zh-t írunk, az anyagom meg sincs mert hiányoztam és nem tudom időben pótolni. Hogyan lehet a legjobban puskázni? 200 fős előadóteremben van az óra tartva, beülnénk hátra. Gondolom bekamerázva nincs. Mennyire mászkálnak általában a tanárok, aki szokott puskázni, hogyan teszi? Köszi előre is. :) És nem kérnék oltásokat, hogy tanuljak...vizsgára megtanulom, egy zh nem a leglényegesebb.
2009. okt. 29. 13:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Javítok főiskolára, az mégse egyetem azért...és felsőfokú szakképzés amúgy. Szóval nem orvosi meg ilyenek. Ott eszembe se jutna. :)
2009. okt. 29. 13:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom szokott zh-t íratni és azt tudom, ha észreveszi azonnal kiküldi a hallgatót és érvénytelen a ZH-ja. Kérdés érdemes-e kockáztatni.
2009. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
2009. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Padból elég könnyen lehet, amúgy változó tárgyanként, hogy mennyi felügyelőtanár van benn, és azok hogy járkálnak. Én elég sokszor tudtam puskázni. De nem is az a lényeg, hogy honnan puskázol, hanem maradj nyugodt, ne kapkodj, ha feléd fordul egy felügyelőtanár, ne az legyen az első, hogy pánikolva szétdobálod a puskát, stb. próbálj olyan benyomást kelteni, aki tökéletesen tudja az anyagot, és eszébe sem jutna puskázni, és úgy csak átsiklik rajtad a felügyelő tanárok szeme. Eddig a legdurvább nekem az volt h a tanár beül mellém XD Akkor kicsit fostam, de mivel fingom se volt az anyagról, tudtam, ha nem puskázok, egyes lesz, ha puskázok, és lebukok, akkor is. Puskáztam, nem vett észre, 3-ast írtam :) A legfontosabb, hogy nyugodt legyél, pókerarccal kis túlzással akár még a padra is kitehetnéd a puskát, akkor sem vennék észre :)
2009. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja 13:52 vok, azért persze sokmindentől függ. Előny, ha a puska minél kisebb, de A/4esből is lehet puskázni, csak nehezebb :D Előny, ha benn ülsz a tömeg közepében, és úgy nehezen szúrnak ki. Szerintem nem is a leghátsó sor a legtutibb, az már túl gyanús, hanem a közepe felé.

Meg ha csak pár képlet kell, nem rengeteg anyag, akkor én pl. rá szoktam írni a karomra, pulcsi fel, aztán úgyse veszik észre :)

2009. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Hát középsuliban mindig úgy csinálták bnőim, hogy tenyérnyi nagyságú füzetkét ragasztgattak össze az anyagokból és azt lehetett lapozni. Nem volt millió papírfecni és csak egy kis füzet amit bármikor el lehetett süllyeszteni bárhová ha gáz volt. :)
2009. okt. 29. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
ötletem nem nagyon van, hogy hogyan lehet, csak annyit mondanék, hogy lehet, hogy nem éri meg mert pl. nálunk nem csak a ZH érvénytelen ha észreveszi a tanár, hanem az egész félév...:S persze ez suli és tanár függő!:P
2009. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem nehéz puskázni, én is szoktam ha valami nagy értelmetlenséget kérnek számon. Ami viszont fontos, azt inkább vhogy tanuld meg, mert hiába van diplomád, ha nem értessz a munkához az 1 nap alatt kiderül és repülsz. Állásinterjún sem azt kérdik, hogy hol tanultál, hanem eléd dobnak egy lapot, töltsd ki. vagy tudod vagy nem!! Az puskázós/potya diplomásokból lesznek a diplomás teskós dolgozók, akik minimálbérért gürcölködnek.
2009. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Köszi!
2009. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!