Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van a beiratkozási lap a...

Hol van a beiratkozási lap a neptunban?

Figyelt kérdés
beérkezett üzenetekben kell lenni vagy hol a f....ban?xD

2013. aug. 21. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Információ - Általános nyomtatványok. Nekem legalábbis itt van.
2013. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én irtam a mélyen tisztelt felvételi ügyintézőknek, -elte- és azt kaptam válaszul, persze úgy h hülyének nézik az embert előtte...- hogy még nem kerültek fel ezek a dokumentumok, de majd kapok emailt és utána kinyomtathatom...

irtam nekik h postai úton sza.t se kaptam, mire azt válaszolta h mert nem is küldenek. mondom oké.. de akkor honnan szerezzem meg a beiratkozási lapot..erre belinkel nekem egy oldalt- amit már azelőtt énis megtaláltam és elolvastam és nem lettem okosabb ezért fordultam hozzájuk...- ezekután megkérdem, továbbra is tisztelettudóan pedig már plafonon voltam, hogy hol vannak a ku.va nyomtatványok..mire egy újabb pár szavas válasszal elintézi h ja azok még nincsenek... hát bammeg. rabold más idejét... -.-

2013. aug. 21. 10:53
 3/5 Hinomiyagura válasza:

Ha gondjaid akadtak javaslom keress rá erre az odalra: [link]

Nekem segített, remélem neked is fog!

2016. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félévet aktiválni hogy lehet?
2017. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!