Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális ösztöndíjat Debrecen...

Szociális ösztöndíjat Debreceni Egyetemen lehet még igényelni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy lehet-e még? Talán késtél vele? Szerintem van ilyen méltányossági kérelem, ha már lekésted az időpontot. Mindenesetre ha te 100%-ig biztos vagy benne, hogy neked jár az ösztöndíj, érdemes e-mailben reklamálni, és akkor tuti megkapod. (mert szeretik húzni a dolgot, illetve kitalálnak mindenfélét, hogy ne járjon neked, márpedig jár!). Én ilyen e-mailes levelezéssel (hogy ha nem kapom meg, esetleg rákérdezek az oktatási minisztériumnál, hogy mégis járna-e, stb) mindig megkaptam a teljes összeget, hiszen tudtam, hogy jár nekem! Messze laktam, anyám jövedelme sem haladta meg a bizonyos összeget, beteg is vagyok, és mégis mindig ki akartak b**ni velem, hogy nincs annyi pontom blabla...Aztán csak sikerült kiharcolni a járó összeget. (és ez nem csak nálam volt így)
2013. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Igazából nem tudom, hogy az augusztus 9-i határidő csak a kolisokra vonatkozott-e. Fent vannak a szociális ösztöndíj ponthatárai is, de a kollégiumok alapján van meghatározva. De aki nem lesz kolis leadhatja még? Pedig a ponthatár egyértelmű, aki eléri, annak meg is kellene kapnia, nem?
2013. aug. 22. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Már nem járok oda, de mindenképpen van lehetőség szerintem utána is beadni (tehát a valós határidő után is van valamilyen határidő), de nem vagyok benne biztos. Egyébként pedig ponthatár alapján van, csak nem értem, hogy lehet, hogy az egyik félévben a betegségemre 10 pontot kaptam, a másik félévben ez 7-re csökkent (tartós betegség), aztán meg már adni se akartak rá semmit :) Szóval nem a kérvényezővel van a baj, hanem szeretik lehúzni az embert. Ezért írtam, hogy érdemes utána is nyaggatni őket! (én is ezt a tanácsot kaptam, mikor odakerültem, és hasznomra is vált)

Egyébként az első vagyok, de gondolom levágtad.


Ja egyébként még annyit, hogy nekem is volt egy papírom, amit a határidő lejárta után még pótoltam, és közölték, hogy nem jó. A Borbás Józsefhez (asszem így hívják) be is mentünk, és azt mondta, hiába küldöm el a jó dokumentumot, nem fogják már elfogadni. Na persze. Elküldtem, anyám írt nekik e-mailt, hogy mi lesz? És szépen megkaptam mindent. Látod, csak elfogadták.... :D

2013. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add le a papírt, aztán legfeljebb közlik, hogy már lemaradtál.
2013. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
már nem
2013. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!