Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ennek valami következménye...

Van ennek valami következménye, lehet-e ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem főiskolára, de nem azt szeretném csinálni, amit terveztem, bár így az utolsó pillanatban gondoltam meg magam sajnos. Tehát lehet azt, hogy az első félévre beiratkozok, de nem járok be szinte egyáltalán, ez idő alatt diákmunkát létesítek, közben kapok szociális ösztöndíjat is, aztán fél év után otthagyom az egyetemet, szerződéssel kapcsolatban így visszafizetési meg ledolgozási kötelezettségem nem lesz.

Tehát nincs semmi baj azzal, hogy én szociális ösztöndíj néven meg diákmunkára való lehetőségemmel, meg bérletkedvezményekkel stb. kapok pénzt így az egyetemtől?


2013. aug. 23. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
már ott elakadtam,hogy akkoe főiskolára mész-e vagy egyetemre xd
2013. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal nincs, de ha nem teljesíted a tárgyaidat, amiket fölveszel, akkor azokat a félév végén ki kell fizetni akkor is, ha államin vagy.
2013. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mivan?összevisszaság az egész,szerintem rakd el a füved
2014. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
diákmunkát létesítesz?mivan?most diákmunkát adsz embereknek vagy te élsz meg diákmunkábol?tiszta bolond vagy.
2014. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!