Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén érettségiztem, és jelentk...

Idén érettségiztem, és jelentkeztem gépi forgácsolónak. Mennyi lehet az ösztöndíj?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és azt találtam hogy kapok a tanulószerződés miatt is, plusz kapok tanulmányi ösztöndíjat is.

Ez maximum lehet :

max. 36 750 Ft + 30 000 Ft = 66 750 Ft/fő

De írnak olyat is hogy a hiány-szakképesítés miatt lehet kapni még a minimálbérnek a 20% pluszban, és így kapnék

max. 36 750 Ft + 14 700 Ft + 30 000 Ft = 81450 Ft/fő


Hiány-szakképesítés miatt járó összeget igényelni kell?

Van olyan ismerősöm aki szintén érettségivel kezdett bele a gépi forgácsoló szakmában, és ő 60ezer körül kap.

(Ugyan az az iskola)



2013. aug. 23. 15:54
 1/1 anonim válasza:
ez engem is érdekelne mert most kezdtem a forgácsolót és nem tudom mitől függ hogy mennyit kapunk havonta pl egy kerek 4-es átlag mennyit számít?
2015. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!