Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg létezik a 31 egyes...

Tényleg létezik a 31 egyes szabály?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte hogy a győri Széchenyi egyetemen van egy olyan szabály, hogy ha valaki az összes félév alatt 31 egyest összegyűjt azt kidobják. Ez igaz vagy csak riogattak ezzel engem? :D
2013. aug. 23. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen igaz, de annyit javítanék, hogy 30 egyes után repülsz. Nem tudom, hogy más iskolákban is így van-e, de Győrben igen, de csak a vizsgára kapott 1-esek számítanak. Egyik ismerősömnek már szinte megvolt minden tárgya 5 év alatt, egyedül a matekkal és az arra épülő tárgyakkal küszködött, matekból gyűlt neki össze a 30 egyes tavaly félévkor és ezért kidobták volna... Ám fellebbezett valamilyen okra hivatkozva és engedélyezték neki, hogy tovább folytassa a tanulmányait, bár szerintem sok értelme nem volt, mert a matek nagyon nem megy neki és még ugye ott vannak az arra épülő tárgyak is.

Tehát azért nem hülyeség ez, 30 egyest nem olyan könnyű azért összeszedni, látod neki is 5 év alatt sikerült begyűjteni és szerintem ha valaki 5 év alatt még mindig a matek 1-el szenved az nem igazán fogja elvégezni soha járhat oda akár még 10-20 évig is.

2013. aug. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!