Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tandíjat semmilyen esetben...

A tandíjat semmilyen esetben nem lehet késve befizetni a NEPTUN rendszeren keresztül?

Figyelt kérdés

Tudom, én voltam figyelmetlen, mert nem vettem számításba azt az időt, amíg a bankszámlámról utalt összeg megjelenik a NEPTUN virtuális számlámon, ahonnan befizethetem a tandíjat.


De ilyen esetben akkor teljesen elúszik a félévem?

Már a virtuális számlán van az összeg, de a rendszer lezárt. Nem hiszem el, hogy technikailag nem megoldható a dolog...


Ilyenkor kihez kell/lehet menni? Tanulmányi csoportra vagy hova? Mi a teendő, hogy ne ez miatt ússzon el ez a félévem és a rákövetkező is (mivel, az akkori tárgyak előfeltételét nem tudnám így teljesíteni...)?


2013. aug. 25. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a TO-t, úgyis állandóan változik minden. Amikor utoljára elkéstem vele (jó régen volt, az igaz), akkor sikerült másfél hónapot csúszni az átutalással. Kiszabtak 5500 forint késedelmi díjat és kész. :)
2013. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb T.H. (Tanulmányi Hivatal/ Osztály)
2013. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy írhatsz kérvényt is, hogy fogadják el, mert te utaltad (csak nem ért oda)-

Ezek tényleg képesek még meg is bírságolni

(kell a pénz)

2013. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!