Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi órarend összeállításb...

Egyetemi órarend összeállításban HELP?

Figyelt kérdés
Most az lene a problémám hogy amikor összeállítottam az órarendemet akkor minden rendben volt csakhogy most besorolás alapján volt döntés és így a órarendemből 2 óra az kimaradt mert nem fértem be vagy nem voltam elég jó helyre besorolva. Most pedig már nem tudok másik szakra órára jelentkezni, sőt ha meg is engedné akkor sem tusnék mivel pont olyan időpontra esik az az időszak amikorra ugyanis nem tudnék bemenni mert akkor előadásom van. Most akkor mit tegyek?
2013. aug. 25. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Vedd fel, és hol ide mész be, hol oda. Van olyan óra is, amire nem is érdemes bejárni, hanem más forrásból jobb felkészülni. Ez majd kiderül menet közben, melyik az. És a diktafont is erre találták fel!:)
2013. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De amúgy meg kreditrendszer van, nem? Tehát kimaradhat az a tárgy...?
2013. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Milyen tárgy az, ami kimaradt?

Kötelezően választható?

2013. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagy majd a gyakorlathoz tartozó előadónak szólj, hogy mi van és akk felvesz téged vmelyik gyakorlatra, ami nem ütközik.
2013. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy mind2 kötelező tantárgy. Az egyiket be tudom tenni 17-19 ig de a másik is pont informatika amiv pont ugy jön ki. De nem is ez zavar hanem az hogy első éves vagyok és erről engem senki sem tájékoztatott . főleg a suli nem hogy most kell órarendet összeállítani véglegesen. Azaz nem mondták meg hogy minnél előbb csináljam meg hogy bekerüljek hanem szartakaz egészre. Most elég ideges vagyok , már esküszöm azon vagyok hogy nem is megyek egyetemre , mert ez a szte sajnos semmit se segít.
2013. aug. 25. 22:54
 6/17 anonim ***** válasza:

Speciel én is SZTE-re járok. Szerintem a levélben leírták, hogy mikor lesz a rangsoralapú kurzusfelvétel, volt egy határideje és itt a gyorsaság nem számít (X kurzusra nem kaptál volna több pontot, ha előbb feljelentkezel rá). Valószínűleg az adott gyakorlaton sok embernek volt ugyan olyan pontszáma és a gólyáknál a felvételi pontszámuk alapján válogatják ki az embereket.

Nem nagyon értem, hogy az SZTE részéről miféle segítséget vársz.

2013. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

MOndok 1-2 példát. Felhívtam őket egyszer hogy hogyan is kell kollégiumba jelentkezni mivel semmi nem volt a papíron . sőt papírt sem kaptam róla. Erre azt mondjáák fenhangon egy öregasszony , hogy nincs mit magyarázni ezen mivel minden ott van a lapon. És ezzel el is köszönt és letette a kagylót. Utána persze kiderült hogy nem kaptam meg a 2 levél közül az egyiket -így megint felhívtam hogy egyáltalán küldik-e vagy nem vagy most mi an. Erre azt mondták hogy sajnálják hogy nem jött meg , nézzek utánna az interneten mindennek (csak auzt se tudtam hogy minek és hol). Nagy nyögvenyelősen kiderült hogy ugyebár kurzusfelvétel ekkor van. Na és jelnleg itt tartok , egyik kötelező tárgyam üti a másikat. De ne legyek mérges ha egy aberrált hülye gólyának néznek és már a telefonba is ugy beszéltek velem mintha ők felsőbbrendű ,, lények ,, lennének.


Előre is elnézést ha valakit megsértek ezzel de ez így van

2013. aug. 25. 23:13
 8/17 anonim ***** válasza:

Nehéz volt beírni google-be, hogy "SZTE kollégiumi felvételi 2013"? Mert az első találatok között ott van minden, részletesen leírva mit hova mikor stb.

Arról meg az egyetem nem tehet, hogy ütközik a két kötelező órád. Az órarendedet neked kell összeállítani.

Nem kioktatásképpen írom, de ezekhez a dolgokhoz szokj hozzá, ez nem középiskola, teljesen magadra leszel utalva, neked kell utánanézni mindennek. Önállósítsd magadat (ezt javaslom most is a problémád megoldásaként is - facebookon utána lehet kérdezni, vagy megvárod a szeptembert és beszélsz a tanárral, esetleg még hirdethetnek másik időpontot a versenyalapú jelentkezésig).

2013. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
TO-tól hiába vársz segítséget, ők mindig ilyenek
2013. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bocsi , a kollégiumi jelentkezésről annyi hogy aug.9.-én kellet beadni a jelentkezést erre google -ben aug.5-6 dobot ki egy ilyen cikket hogy mit hogy kell. A kötelező óráról meg hát annyit hogy arrol valóban nem tehetnek hogy egy időponra vannak beírva viszont az is nagy kicseszés hogy pénteken meg csütörtökön is 1 órám van így de pénteken az egyik választott , és a csütörtöki is szintén. Nem tusom miért kell 3 max 4 napra beszűkíteni a tanítást. Mert nagy érdekességgel vettem észre pénteken nincs időpont 1 tantárgynak sem szinte. Igazat adok nektek is , ti biztos jobban tudjátok ,de nagyon elegem van most...le kell nyugodnom.


Adig is köszönöm a válaszokat

2013. aug. 25. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!