Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Radnótiba mennyit...

Szegedi Radnótiba mennyit kell tanulni?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy egy csöpp szabadidőm se lesz, hazaérek iskolából, és este 10-ig keményen kell tanulni minden nap. Komolyan ennyire durva? Általánosban úgy voltam 4-es 5-ös, hogy nem tanultam sokat, a dolgok 60-80%-a órán megragadt.

2013. aug. 26. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a radnótisok 80 %ka kiröhögne ha egy ilyen kérdéssel fordulnál hozzá :DD persze függ tőled hogy mennyire szivacs az agyad, ha figyelsz órán otthon csak ismételned kell + tz-kre kell tanulni úgy hogy az kemény 4-5 óra hisz ott bármit kérdezhet stb.. lesz szabadidőd, de majd idővel te is látod nem minden fontos amit a könyvbe leírnak :) bár ha szín 5ös szeretnél lenni akkor jah nem lesz semmi időd de azért osztályonként 4-5 olyan van aki ilyen és kb 30an járnak egy osztályba, szóval nem olyan tüdőkiköpő iskola ahogy azt általánosba mondják és a legtöbb tanár megértő és segítőkész és irtó aranyos :) nekem nagyon fognak hiányozni most hogy nem oda kell menjek hanem az egyetemre, addig élvezd amíg oda járhatsz :'D
2013. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tudom hogy nagyon hülye kérdés, de össze voltam zavarva, eddig nem hallottam olyan ember válaszát aki jár is oda... :D
2013. aug. 28. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!