Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Szerb Antal...

Szerintetek a Szerb Antal (Cinkota) vagy a Török Ignác (Gödöllő) a jobb gimnázium?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 08:07
 1/7 Satsuky Hironoshy válasza:

Én mind a kettőbe jelentkeztem, de mond nem odamentem végül.

A Szerb Antal szerintem sokkal erősebb, mint a Török Ignác. A Szerbnél az írásbelit kell jól megírni, a Törökbe meg ink a szóbelire kell figyelni, bár nem árt ha az írásbelid is jó lett.

A Török Ignác kisebb gimnázium, és a gyerekek is világibbak ( legalábbis öltözködésben, a tenyérnyi miniszoknyákat láttam túlnyomóan ).

De vedd sztem mindenképpen figyelembe azt is hogy hol laksz, ha Pest és Gödöllő között vhol, akk inkább a Török, de ha mond a 17. kerbe akk a Szerb :))

Én nekem megmondom őszintén a Szerb sokkal jobban tetszett, mint a Török, de ha már Gödöllőt választod, akkor ajánlom a Premit is ;)) Én odajárok :DD

2013. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,am gödöllői vagyok :)
2013. aug. 29. 20:12
 3/7 Satsuky Hironoshy válasza:
:)))
2013. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha gödöllői vagy, akkor a TIG ;)

am én úgy tom, h mind2 kb ugyanolyan erős, talán a szerb antal erősebb, de én pl tig-es voltam, és imádtam ;)

2013. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is gödöllői vagyok:D mi a neved?
2014. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a mostani rangsor alapján TIG az erősebb, nem is kicsivel előzte meg a szerb antalt :)

csak ajánlani tudom!

2014. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Szerb király:)!

Jó közösség, szuper tanárok, impozáns épület, jó érettségi és nyelvvizsga átlagok. Megéri bejönni Gödöllőről! :)

2014. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!