Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőfokú szakképzésen mennyir...

6 Days 7 Nights kérdése:

Felsőfokú szakképzésen mennyire lehet hiányozni, lógni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármennyit. Csak egy idő után kivágnak.
2013. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
...haha
2013. aug. 29. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Minden óránál meg van szabva h kötelező-e, ha kötelező mennyit lehet hiányozni, meg mennyit igazolatlanul (általában 2 igazolatlan engedélyezett). Ha ennél több van akk bukod a tárgyat automatikusan.
2013. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(már ha persze a felsőoktatási szakképzésekről beszélünk)
2013. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké :D csak azért kérdeztem, mert az egyik napom olyan, hogy reggel van 2 órám fél 1-ig, aztán hatalmas lyuk és este még egy óra... és jó lett volna azt néha ellógni :D de akkor inkább bent maradok egész délután meg este:\
2013. aug. 29. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
tanár függő. aki nem tart katalógust, annál nem számít. én is mentem át úgy nem fontos tárgyból (eu ismeret és matematikus hallgató vagyok), hogy soha egyetlen órán se voltam.
2013. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!