Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arany János Gimnázium vagy...

Arany János Gimnázium vagy Petőfi Sándor Gimnázium (Budapest)?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy melyik a jobb suli az Arany vagy a Petőfi???

Valaki azt mondja hogy gyenge sulik valaki azt hogy átlagos valaki meg azt hogy erős.Valakik azt mondják hogy az Arany matek suli és hogy inkább drogosok járnak oda. Valaki azt mondja hogy a Petőfi gyüjtő mint a Budai.Segítsetek kérlek.


2013. aug. 29. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
a Petőfiről nem tudok, de az Aranyba jártam. Nem drogosok járnak és nem is mateksuli. Van egy jó reáltagozata, de a humán osztályban nem olyan a matek. Erős suli, jó a közösség, én a tanárokat is szerettem. Kulturált a wc is, a menzán 2 menü van. Ha van még kérdésed, írj csak.
2013. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz most vok ott 9 nekem nagyon tetszik sztem nem gyenge suli de nem is olyan hű de erős:)
2013. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz most vok ott 9-es nekem nagyon tetszik sztem nem gyenge suli de nem is olyan hű de erős:)
2013. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En most vagyok 9-es es en minden aron az Aranyba akartam menni pedig minden rosszat hallottam rola. De egyik sem igaz! A kozosseg nagyon jo, vannak programok amiken reszt lehet venni, a kaja az vagy turheto vagy jo (3 menu van) es a tanarok is hihetetlen jofejek (nalunk a golyabalal kapcsolatban voltak megertoek) de azert van egyfajta elvaras, de ha figyelsz az oran akkor otthon eleg keveset kell tanulni :)
2013. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Petőfi átlagos suli, egyáltalán nem gyűjtő, de az erőstől is messze áll. A barátaim voltak nyílt órán és tetszett nekik, másoktól is jókat hallottam róla.

Az Aranyról nem tudok mit mondani én nem hallottam valami jókat róla, de az előttem szólók mást mondanak, és biztos nekik van igazuk mivel ők oda járnak.

14/L

2013. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En az Aranyba jarok es gyaltalan nem gaz suli, mint ahogy hiresztelik rola! Sok Bolyais versenyt nyernek, aki el akar menni azt a legjobb sulikba veszik fel, a tanarok is jo arcok, es meg kovetelnek is.

Amit mi leginkabb szeretunk, hogy jo a hangulat a diakok es atanarok kozott is, sokszor megyunk szinhazba, van 12 oras foci, iszonyat jo a kert!! Tavaly csinaltak egy Junialist a hatalmas kertben, iszonyat sokan voltunk, na az angyon kiraly volt

2016. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A tesom a petofibe jart, no comment!
2016. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!