Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S. Környezetvédelmi...

S. O. S. Környezetvédelmi technikus nappali OKJ-s képzés Budapesten?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Barátnőm az utolsó pillanatban tudta meg, hogy mégsem indul képzés. Nem csak ez a szak érdekel, hanem bármi, ami a környezetvédelemhez kapcsolódik.

2013. aug. 30. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy környezetvédelem?

Én most akarok - ugyanígy utolsó pillanatban - egy OKJ-ra beiratkozni a környezetvédelmi egyetemi szakommal párhuzamosan, mert az annyira piacképtelen. Ezt ma erősítette meg egy munkaerőpiacon jártas pályaválasztási tanácsadó szakember.

2013. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Hát, ha ő ezt akarja, érted, én csak segíteni szeretnék neki ebben.

De köszönöm a felvilágosításod:) Bár most döbbentem rá, hogy ő nem is foglalkozik vele, mi lesz. Én meg minek törjem magam...

2013. szept. 1. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd hogy ilyen pályára menjen.

Én mindenkit megpróbálok lebeszélni.

Nincs jövője, nem ad megélhetési lehetőséget.

2013. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már az az igazság, hogy nem szólok bele neki. Véleményemet elmondtam, hasonlóan, mint amit te leírtál, csak ugye tapasztalat nélkül. Ő tudja innentől fogva. De még egyszer tényleg köszönöm, hogy leírtad a véleményed!!:)
2013. szept. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!