Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a TO felveszi nekem a...

Ha a TO felveszi nekem a tárgyakat elsősként, a kötelező tárgyakat fogják? És kiválasztják az időpontot is?

Figyelt kérdés
Tehát nekem nem kell vele semmit csinálnom? Meg honnan tudom, hogy mennyi tárgyat kell felvennem?(gondolom kötelezően választhatót nekem kell felvennem,nem?) Köszi előre is, aki válaszol:D

2013. aug. 31. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
a TO csinál ilyet?:D ez engem is érdekelne. egyébként elvileg van mintatanterv, tantervi háló. de én abban úgy eltévedtem, hogy első félévre csak 23 kreditet számoltam :/
2013. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen, sok iskolában első félévben a TO veszi fel a tárgyakat, épp ezért, hogy ne járjanak úgy az elsősök, mint az első válaszoló.

A beiratkozáson ezt elmondták/el fogják mondani, hogy mi a tárgyfelvétel menete. Nálunk külön kérték, hogy az elsősök semmiképp ne nyúljanak a neptunhoz, még mielőtt elállítanának valamit.

Ha nem vagy biztos abban, hogy a To felveszi neked a tárgyakat, akkor írj az ügyintézőnek és kérdezd meg.

Ha mégis neked kell felvenned, akkor érdemes keresned egy tantárgyi tematikát, hogy melyik tárgyat melyik félévre ajánlják. Én azt javaslom, hogy aszerint vedd fel a tárgyakat, illetve arra érdemes figyelni, hogy félévente 30 kreditet vegyél fel.

2013. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha a T.O. veszi fel a tárgyakat (az első félévben),

az biztos jó.

Csak számolj utána, h. a szükséges kreditmennyiség tényleg meglesz-e.

2013. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
nos, nekem Debrecenben,akkor gyógyszerésznek mentem és elős félévben felvette a TO! :)
2013. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, zöld kéz ment mindenkinek!:) 27 kreditet számoltam, akkor kötelezően választható tantárgyat kell felvennem? Ha igen, ez bármi lehet?
2013. aug. 31. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Kéne lenni egy olyan listának, amin rajta vanak a kötelezően választható kurzusok-

Azokból válassz valamit (ami időben is jó meg tematikájában is) Meg persze nézd a kreditértékét is, hogy megéri-e oda menni

2013. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!