Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson SPM-ről mit érdemes...

Corvinuson SPM-ről mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb az alap pénzügyes mateknál? Felvételi nehéz? Annak, aki nem tanult emelt szinten matekot, van értelme megpróbálni a dolgot? Mi a gyakorlati haszna a programnak?

2013. aug. 31. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én skm-es voltam, de kicsit az spm-et is ismeret. A felvételi attól függ, hányan jelenkeznek. Ha nem túl sokan, akkor majdnem mindenkit felvesznek, ha komoly túljelentkezés van, akkor kénytelenek szórni. Matekot szerintem spm-en is előről kezdik, vagyis deriválni, integrálni megtanítanak. Kicsit biztos nehezebb az alapnál, de befogadható. Haszna, hogy többet hogsz tudni, mesteren lesz egy kis előnyöd.
2013. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, felpontoztalak. Ha valakinek még eszébe jut valami, annak is örülök.:)
2013. szept. 1. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

4. link a sima psz, 9. az spm, meg tudod nézni a plusz tárgyakat.

2013. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy gólyatáborban az SKM-es asztalnál láthattál :)
2013. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első kézből tudok beszámolni. Úgy hirdetik persze, hogy mindent megtanítanak, meg nulláról kezdik, de ez messze nem igaz. Alapnak vesznek dolgokat (deriválás, integrálás). Ha ezeket egyáltalán nem tanultad elég keserves lesz, sok időt igényel, főleg ha meg is akarod érteni. Akkor érdemes, ha kockázatelemzés, illetve erősen matekos szakterületre mennél, ilyen elképzelésed van, egyébként lehet, hogy jobban is el tudod tölteni az időd, pl. vmilyen nyelv tanulásával...
2013. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!