Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Évnyitó után suliban maradunk...

Évnyitó után suliban maradunk és összeírjuk az órarendet meg ilyenek, vagy azt majd következő nap?

Figyelt kérdés
Egyik évnyitómra se emlékszem,utána még ott kell maradni,vagy egyből el lehet menni?Gimnáziumba járok,ma lesz az évnyitó,azért kérdezem,mert akkor úgy pakolok.
2013. szept. 1. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell úgy pakolni, vigyél egy tollat meg egy kis jegyzetfüzetet ami a zsebedbe befér és majd kiderül, hogy mi lesz.
2013. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez elég iskolafüggő. Nálunk évnyitó után van pár osztályfőnöki óra, meg órarendírás.


"Egyik évnyitómra se emlékszem"

Jó memóriád lehet, már bocsi...

2013. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy van ahol tankönyvosztás is lesz-
2013. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma lesz évnyitó?

Hétvégén?

Akkor ne nagyon vigyél semmit.

Max. füzetet, amibe bele tudod írni az órarendet.

2013. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2es: mindig nagyon izgultam évnyitón,persze nem emlékszek egyikre se...amúgy köszi a válaszokat
2013. szept. 1. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jövő héten lesznek az évnyitók?

Ott meg nár meg lehet kérdezni a többiektől és az oszt.főnöktől, hogy hogyan,meddig kell aznap bentmaradni

2013. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most volt,egyből el lehetett menni.
2013. szept. 1. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!