Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tatabánya Bárdos László...

Tatabánya Bárdos László Gimnázium vagy Tata Eötvös József Gimnázium?

Figyelt kérdés
Én személy szerint Bárdosra szavazok,mert valóban az Eötvöst tartják a megye legjobbjának de szerintem erről csak múltban beszélhetünk,sok az elzüllött diák,mondhatni egy lepratana lett ! Szóval szerintetek ? Kinek mi a véleménye ? (Továbbtanulás előtt állok,fontos lenne!)

2013. szept. 1. 13:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
Tatabánya Bárdos László Gimnázium:)
2013. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Bárdos:)
2013. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bárdost se kell félteni, de egyikre se mondanám, hogy lezüllött.


Bárdost mondanám inkább, de igazából oda menj, amelyik közelebb van.

2013. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Bárdos :)
2013. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Mindenképp 5vös. országos eredmények, jó vélemény. ez csak egy mendemonda. minden suliban van olyan, aki nem mintadiák, az 5vösbe könnyen be lehet jutni, de hamar ki lehet esni. A Bárdos szerintem sokkal lazább, én nagyon rosszakat hallottam róla.
2014. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Melyik lett?
2015. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös. Te kevered a budapesti Eötvössel. :D A tatai minden, csak nem jó XDD
2015. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is a tatai 5vosbe jarok es iszonyu jo. Szoval:D
2015. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én se mondom, hogy rossz füvezni, meg inni, és cigarettázni, de tanulmányi szempontból nem a legjobb. A közösség lehet jó! :)
2015. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hat akkor tajekoztatlak, hogy en nem iszom, nem fuvezek, cigizni se cigizek soha. Egyebkent amiket fentebb leirzam, azok ugy is vannak. Azt nem allitottam, hogy mindenki kituno. De egy hazibuli alkalmabol miert ne lehetne inni kicsit? A diakok eleg idosek ahhoz, hogy el tudjak donteni, akarnak-e cigizni vagy sem. Majd leszoknak rola. Ezzel sem azt mondom, hogy tomegesen bujdosnak a bokrok moge suli utan elszivni egyet-kettot.

Azt birom, hogy ki lehet bontakozni. Ertekelik az onallo otleteket, lehet Angliaba, Spanyolorszagba menni, vannak cserediak es hasonlo nagyon jo programok. Es igazad van, a kozosseg ngyszeru. A diakok jofejek, kozvetlenek:)

2015. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!