Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételinél, kérdezik/nézik-e...

Felvételinél, kérdezik/nézik-e, hogy milyen versenyeken indultam?

Figyelt kérdés
Idén leszek hetedikes, és nem szoktam túl sok versenyre indulni. Rajzpályázatokon szoktam általában, de hatodikban voltam megyei történelem versenyen, megyei honismereti pályázaton. Nem tudom, szokták-e nézni vagy kérdezni felvételinél, hogy milyen versenyeken indultam. Itt a gimnáziumnál erre a kettőre gondolok: SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium(magyar-töri), Deák Ferenc Gimnázium(Szeged,humán tagozat). Mert ha a válasz igen, akkor sokkal több versenyre fogok indulni, mint általában.

2013. szept. 1. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog ártani, ha plusz erőt vetsz be a felkészülésbe.

Vannak tagozatok, ahol + pontot is adnak sikeres versenyhelyezésért.

2013. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2013. szept. 8. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Deákba "humánra" járok. Tőlem nem kérdezték, hogy jártam-e versenyekre.(Ellenben volt olyan ismerősöm akinek a Ságváriba kellett vinnie az emléklapjait, bár ő biológiából szóbelizett.)De ha jól tudom a Deákban már humánon nincs szóbeli elbeszélgetés, így itt végképp nem fogják kérdezni (bár addig még visszahozhatják).

De ha te szeretnél versenyekre járni ettől független mehetsz, viszont ha nem érdekelnek akkor inkább ne erőltesd, még akkor se ha a Ságváriban esetleg kérdeznék, elég ha szép átlagot produkálsz.

2013. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!