Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Babits Mihály, Nagy Lajos,...

Uborka555 kérdése:

Babits Mihály, Nagy Lajos, vagy Janus Pannonius? /többi lent/

Figyelt kérdés
Pécsre szeretnék menni, és még mindig nem döntöttem a továbbtanulás ügyben. A személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Illetve azt szeretném megkérdezni, hogy az emelt matek-infó mennyire nehéz.

2013. szept. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én most kezdtem a Babitsban(nem matek-infon,hanem biofizikán).Azt tudom,hogy a matekosoknak heti 6 matekjuk van és 2,vagy 3 infójuk van.Elég nehéz az iskola,és sokat kell tanulni,de mivel ez Pécs egyik,hanem a legjobb gimije,és innét mindenki tovább akar tanulni,ezért elvárható.:)A Nagy Lajos is jó gimi,ha nem zavar téged,hogy misére kell járni,és heti 2 hittan van.:)
2013. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. szept. 18. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
ide járok nagyon utálom ha nem vagy rohadt okos már pedig ilyen követelmények mellett eléggé valószínűtlen a jeles bizonyítvány akkor szarba sem vesznek és ennyi gyökér gyereket mint itt van áhhh életem legrosszabb döntése volt..mellesleg az oktatás színvonala sem jó alkoholista drogos tanárok vannak (nem mind de nem egy nem kettő ilyen van) akik nem tanítanak semmit és gyakran előfordul hogy angolos osztálynak beraknak egy ilyet angoltanárnak stb..de az épeszű tanárok is szarul tanítanak de a követelmények viszont iszonyat magasak..inkább menj egy közepes szintű gimnáziumba ha lelkiismeretesen tanulsz onnan is tovább tudsz tanulni sőt könnyebben jobb pontszámokat szerezhetsz a jegyekkel mint itt..
2013. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Lajosba járok, nagyon imádom, csak ajánlani tudom :)
2013. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as..te most melyikről beszéltél?:D

4-es..mielőtt válaszoltál, már eldöntöttem, hogy az lesz az első..nagyon jókat hallok, például, hogy jó a társaság.Köszi mindenkinek

2013. okt. 3. 13:23
 6/6 anonim válasza:
91%
Én a Janusba járok és maximálisan ajánlom! Jó osztály, jó tanár és nagyon erős is. Én azt választanám a helyedbe!
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!