Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Filmművészetin előnyt jelent...

Filmművészetin előnyt jelent az infó érettségi a vágó, vagy operatőr szakra?

Figyelt kérdés
Most kérdezték meg, hogy miből szeretnénk előrehozottat tenni. (jövőre érettségizem "élesben") Választhatok az angol, és az infó között. Az angolt mindenképpen megcsinálnám, de az infót nem lenne muszáj, ráadásul, nem is szeretem, de ha előnyt jelentene, a fent említett két szakra, a fent említett felsőoktatási intézménybe akkor nagy duzzogva megcsinálnám azt is :)

2013. szept. 4. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Filmművészetire úgy tudom teljesen mindegy, milyen érettségivel mész, a lényeg, hogy az meglegyen. Ott alkalmassági és gyakorlati vizsga van.
2013. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a követelményeket, mindegyik szaknál felsorolták, hogy mire lehet számítani.


[link]

2013. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a két szak színészetre vonatkozik, nem a háttérmunkásokra :)
2013. szept. 4. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem számít. Úgyis külön felvételit tartanak, ott helyben megoldandó feladatokkal.
2013. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mire vonatkozik. Ha megnézed, az összes szakra ugyanaz vonatkozik: alkalmassági és gyakorlat.


[link]

2013. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben most már világos. Ment a pacsi :)
2013. szept. 4. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az, hogy a felvételin előnyt jelent-e, hanem hogy utána. Lássál túl a felvételin. Tudom, hogy ez ilyenkor nehéz.
2013. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pontosan? :)
2013. szept. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!