Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK-n egy félévben 30...

ELTE BTK-n egy félévben 30 kreditet kell teljesíteni. De lehet többet vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Látom bölcsész vagy :-)


Miért KELL 30 kreditet teljesíteni? Mert különben agyonlőnek? Vagy átsorolnak költségtérítésre? Vagy kirúgnak? Vagy csak annyi az ajánlott kredit?


Nagyon nem mindegy. Ha az ajánlott annyi, akkor teljesíthetsz többet és kevesebbet is. Ha kirúgnak 30 alatt akkor is teljesíthetsz kevesebbet csak nem túl szerencsés.

Ha agyonlőnek alatta-felette, akkor én nem packáznék velük...


Na mindegy majd pontosítsd a kérdésed :)

2013. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL, csak praktikus így elosztani. Sokat kellene sakkoznod ahhoz, hogy mindig pont 30 legyen, természetesen lehet kevesebb vagy több (lesz is, úgy épülnek fel a tantervek), csak az a lényeg, hogy a hatodik félév végére összegyűljön a 180.
2013. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit rögzítettek, hogy egy ÉV alatt 27 kreditet kötelező teljesíteni különben átsorolnak költségesre, ha államin vagy, ha költségesen, akkor pedig eltanácsolnak. Nekünk azt írták a felsőéveseink, hogy 27-30 kredittel már jók vagyunk, főleg gólyaként. Nekem 33 jött össze.
2013. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, értem köszi. Nekem kb akkor 25 és 30 között lesz.
2013. szept. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!