Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi gimnáziumok. Ki, mit...

Pécsi gimnáziumok. Ki, mit ajánlana?

Figyelt kérdés
7. év végén 4,1 volt az átlagom, 2 hármasom volt, fizika és földrajz, a többi 4-es, 5-ös. Gondolkoztam angol szakon vagy valamilyen humán szakon, konkrét iskolák, amik tetszenek: Nagy Lajos, Babits, Leöwey, Deák. Leginkább ezekről szeretnék információkat gyűjteni!

2013. szept. 4. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy Lajos vagy Babits.


Ismerem mindkettőt, színvonalas, megéri ide járni. Lajos szebb helyen van, Babits uránvárosban.


Leöwey-t nem ajánlom, első kézből vannak infóim. Bár mostmár kicsitt jobb a suli, hogy új igazgató lett, de még mindig nem az igazi.

Barátnőm most ment át a Deákba. Nálunk a Lajosban 2-es volt matekból, most a Deákban ő a legjobb a matekos. Órán telefonoznak meg smárolnak a gyerekek...


Ha részletesebben érdekel még valami, írj privit nyugodtan. :)

2013. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a Babitsban.Szimpatikus a suli,a tanárok is rendesnek tűnnek.A Leöwey-t szerintem kerüld el,a Deákról nincsenek infóim,a N.Lajosról is jókat hallottam.
2013. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
babits... erõs suli de azèrt nem hajszolnak a halálba èn nagyon szeretem^^ sok nyelv van ugye nagy ritkasàg a japán, de van spanyol, nèmet, ès francia sõt mèg orosz is van^^ angol tanárok meg sztem királyok, jó sok van belõlük :3 van angol ès humán szak is.. (:
2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!