Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kis képző mozgókép szakról...

A kis képző mozgókép szakról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Mármint arra a szakra milyen nehéz bekerülni?Milyen jegyek,felvételi kell hozzá..stb,illetve jó-e oda járni?

2013. szept. 6. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

haha, ha most vagy nyolcadikos, és felvesznek téged, és engem is oda, valószínű évfolyamtársak leszünk:D

kisképzőbe 3-4es átlaggal felvesznek, de sajnos nagyon sznob arcok járnak oda:/

50 pontos felvételi megfelel,közepesen jó rajztudás.

2013. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a most kilencedikes kis pi.csák eléggé sznobok.. de 2.tól jóarcok vannak :) és nem azért mondom mert kisebbek hanem mert lenéznek minket.. felháborító..de komolyan. nemtudok sokat mozgóképről de egyáltalán nem elég oda a közepes rajztudás.. Magához a kisképzőhöz elég de ahhoz a szakhoz nem..
2013. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem meg pont a felsőbbévesek nézik le a 9.-eseket,(lehet h azért,mert megvannak győződve róla hogy ők nézik le őket,ami amúgy hülyeség) amúgy meg tényleg van 1-2 sznob p..,nagyrészt divaton,meg szétszórva 1-1 ember,de ettől függetlenül nagyon sok jófej ember van az elsősök között is,meg az egész iskolában.(és attól még h van egypár ember az évfolyamban aki hülyébb,nem kell elkönyvelni az összes elsőst.)

az animáció szakról nem tudok sok mindent,de elvileg az egyik legnépszerűbb szak.

2013. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi,de mégis hogy ha én azt jelölöm meg mire is készüljek?Ugye kell egy átlag felvételi+ezen felül úgy tudom grafika szakon van rajz is(mármint rajzfelvételi)de ez mozgóképen/animáción is így van?
2013. szept. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!