Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen a Simonyi...

Szerintetek milyen a Simonyi Károly Szakközépiskola (508) Pécsen?

Figyelt kérdés

Főleg azoknak a véleményére vagyok,lennék kíváncsi aki oda jár/járt.Azt hallottam elég sok hülye gyerek,füves jár oda.Ez igaz?

Még nem tudom biztosra,hogy hova akarok menni általános után de a Simonyin sokat gondolkozom mostanában.Örülnék ha tudna valaki valamit mondani róla.Pl: mennyire nehéz,milyenek az órák,a tanulók,rendesen tanítanak-e a tanárok?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L



2013. szept. 7. 18:21
 1/1 anonim válasza:

Most találtam meg ezt a kérdést, de mivel oda járok ezért megcáfolok pár tévhitet. Az igaz, hogy régen sok alja járt oda, de az igazgató szigoritott és pl. egyszer ütőd meg az iskolatársadat repülsz az iskolából. Szóval vannak szigorú szabályok amiket be kell tartani. Egy tízes skálán 5-6szintűen nehéz mivel majdnem minden órán irattatnak a tanárok és nagyon sok elvárásaik vannak velünk szemben. Nagyon sokan készülnek egyetemre például. Egyáltalán nem igaz az a pletyka, hogy semmit nem csinálnak a tanárok az órán, mert minden órán tömérdek anyagokat leadnak és másnap dolgozat. Én szerencsére lányosztályba járok ahol azért a lányok normálisak, az iskolaközösséggel nincsen gond csak néha vannak összetűzések aztán ennyi. És a legfontosabb válasz, igen tanulni kell ebben az iskolában is és itt is vannak elvárások.

18/L

2018. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!