Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van úgy esélyem a kettes...

Van úgy esélyem a kettes matek érettségire, hogy semmit nem tudok a 4 éves anyagból?

Figyelt kérdés
Év végén mindig úgy mentem át, hogy valami nagyon egyszerű feladatokból, vagy elméletre megkaptam a kettest. Akármit mondanának a 4 év anyagából, semmit nem tudnék megcsinálni. Most készülnöm kell egy emelt szintre, és még ott lesz a választott is, szóval annyi időm nem lesz, hogy ezekkel a képességekkel elsajátítsak bármit is matekból, mert nagyon sügér vagyok hozzá. Full humán beállítottságú vagyok. Ilyen 0 tudással össze lehet szedni 25 pontot?

2013. szept. 8. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen humán beállítottságú vagyok, jártam tanárhoz, de így is csak 20 pontot sikerült összeszednem :DDD de szóbelivel meg lett simán, ezt nem elrettentésképpen mondom :D
2013. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A matektanárom szerint nincs reál mag humán beállítottságú ember, csak okos és buta. Szóval ha hülye vagy, kénytelen leszel megtanulni, ha nem vagy hülye, akkor elég bemenni vizsgára, és megírod ötösre.
2013. szept. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Még sok időd van tanulni év végéig. A "humán beállítottságra" nyugodtan rákenheted, hogy miért nincs ötösöd matekból, de hogy miért vagy a bukás közelében, azt nem. Persze ha te úgy tekinted az érettségit, hogy neked az emelt tárgy meg a választott tárgy a fontos, és abból akarsz érettségizni, a matematika meg csak valami légy, amit el kell hessegetni, akkor érhetnek kellemetlen meglepetések.
2013. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Lehet lepontozni, de a az intelligencia definíciószerűen inkább a matekkal van összefüggésben mint a művészetekkel. Ezt a humán-reál dolgot biztos egy humános találta ki kifogásnak, hogy ne hülyézzék le.
2013. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
18%
Nincs humán meg reál beállítottság csak lusta meg nem lusta. Tessék belehúzni, százával (komolyan!) példákat megoldani, a tanárnak meg rettentően megköszönni, hogy ennyire nulla tudással átengedett.
2013. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente több órát töltöttem matektanárnál, különórákon, korrepetálásra jártam az iskolában... Nem hiszem, hogy lustának lehetne nevezni. És így sem ment a matek.
2013. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
De nem azért, mert humán beállítottságú vagy. Én leginkább reál vagyok, ha muszáj választani, de nagyon szerettem a humán tárgyakat is. És a középiskolás matekot az is meg tudja csinálni, aki hülye hozzá, röhejes az az érettségi.
2013. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
15%
@6: Ezt elég nehéz elképzelnem. Kivéve persze, ha eleve úgy álltál hozzá, hogy neked úgysem fog menni, mert akkor a részedről nem történt ténylegesen energiabefektetés.
2013. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!