Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg lehet csinálni ezt a...

Meg lehet csinálni ezt a módosítást? (egyetem)

Figyelt kérdés

Nos, felvettek nappali tagozatos mérnök halltónak. Két félévet passziváltattam, csináltam közben egy OKJ-t a középiskolámban.

Átkérhetem magam levelezőre? Rettenetes kimerítő, hogy heti három napon reggel 6.30-től majdnem este 9-ig nem érek haza, ráadásul a délutáni óráink olyan fárasztóak, hogy semmit nem érek azzal, hogy ott ülök, viszont katalógus van :(


2013. szept. 8. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem lehet "csak úgy" átkérni magad másik tagozatra, ha még két (lezárt) féléved sincs meg.-

Ezt a Tanulmányi Hivatalban tudnák megmondani egyébként, hogy hogyan (mikor) lehet átkéredzkedni.

2013. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj be a tanulmányi osztályra és kérdezd meg. Egyébként ez ezzel jár. Levelezősként is ugyanennyi órád lesz majdnem, csak néhány hétbe összesűrítve. Konzultációs heteken, vagy napokon, esetleg hétvégente szintén bent leszel reggeltől estig és emellett otthon kell úgy igazán feldolgoznod az anyagot.

Azt még hozzátenném, hogyha most államis vagy, levelezőn nincs támogatott képzést, tehát ha átkéred magadat, akkor valószínűleg perkálnod is kell.

2013. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!