Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passzív félév után lehet...

Passzív félév után lehet azonnal átiratkozni egy másik karra?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak az a kérdés mikor volt van az a passzív félév.

Ugyanis átjelentkezéshez 2 db. lezárt félév szükséges. Ha ennyit teljesítettél, utána passzívon voltál akkor át tudsz jelentkezni simán.

2013. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem egészen.

Kérvényezni kell.

Illetve valószínű, hogy újra felvételizned kell.

2013. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen karról van szó?

Mert nem mindegy

2013. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bánkiról szeretnék a Neumannra menni. Mérnökinfo volt az első, de a kerekítési szabályok miatt lecsúsztam róla, és a Bánkis amit bejelöltem másodiknak nem tetszik. Ezért gondoltam, hogy passzívozok majd átmegyek, de látom ez nem nagyon lehetséges.
2013. szept. 9. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
És a Neumannt nem adtad meg legutóbb, mikor felvételiztél?
2013. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha a Bánkin (ahova végülis fölvettek) elvégzel két félévet (bár nem tudom melyik szak), esetleg be tudnának számítani tanegységeket ott, ahova mennél.
2013. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már a T.O megválaszolta, hogy nem lehet:(
2013. szept. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!