Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvételben valaki?

Tárgyfelvételben valaki?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok turizmus-vendéglátás szakon, távoktatásban a KJF-en.

Tehát első félévben azokat a tantárgyakat kell felvennem értelemszerűen ami előtt 1-es van, és mivel mind kötelező az összeset fel kell vennem, nem?


Továbbá a szabadon választható tárgyak közül 1-et kell választanom, nem?

Ebből is majd vizsgáznom kell?


Az összes kötelező tantárgyat felvettem, azaz mellette ott a zöld pipa, tehát akkor ennyi dolgom volt pillanatnyilag, ugye?


Bocsi a sok idióta kérdésért de ez nekem még nagyon új és biztos szeretnék lenni mindenben. :)



2013. szept. 11. 09:25
 1/1 Zeu ***** válasza:

Debreceni egyetemről vannak tapasztalataim, lehetnek eltérések, inkább nézz utána :) Azért leírom...

Ajánlom, hogy keress inkább az iskola honlapján/tanulmányi osztályon listát, hogy melyik tantárgyakat kell felvenned. Nálunk a neptun egy rakás kaki volt, olyan tárgy mellé is írta hogy 1-es félév ami nem is oda tartozott, és fordítva.


Szabadon választhatónál azt szokták megadni, hogy mennyi kell összesen, rád van bízva mikor mennyit veszel fel belőle.


Az, hogy melyik tárgyból kell vizsgáznod a neptunban jelölve van (kollokvium = vizsga; félévközi jegy = nincs vizsga, zárthelyi dolgozato alapján kapod a jegyed). Ez igaz szabadon választhatóra, és kötelezőre is.

2013. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!