Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a Debreceni Egyetem...

Felvettek a Debreceni Egyetem Mentőtiszti szakára viszont dolgozok mint mentőápoló és még szeretnék 1 évet dolgozni mint ápoló. Beiratkoztam minden megvolt utána a Neptuon passziváltattam magamat. Van még valami amit meg kellene csinálnom vagy ennyi?

Figyelt kérdés
A másik kérdés h amikor jövőre kezdek akkor csak annyi h aktívra állítom a státuszomat és már mehetek is suliba!Előre is köszönöm aki válaszol:)

2013. szept. 11. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj a tanulmányi osztálynak onnan pontos választ kapsz.
2013. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már felhívtam egyszer őket aztmondták h beiratkozás utána meg pasziváltatás.Csak éredklődöm h ennyire simán fog menni h jövőre csak visszaállítom aktívra év elején és már mehetek órára.Remélem nem lesz semmi gubanc.
2013. szept. 11. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Jövőre meg a tárgyakat is fel kell majd venned.
2013. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azokat első évben nem a To veszi fel automatikusan?
2013. szept. 12. 09:39
 5/5 reptoid ***** válasza:

Meglehet, de a rendszerükben nem frissen beiratkozott elsős leszel, szóval erre én nem vennék mérget.

Még azt se felejtsd el, hogy majd télen is egyszer passzívra kell magad raknod.

2013. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!