Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméten van olyan iskola...

Kecskeméten van olyan iskola ahol van arra lehetőség, hogy CSAK érettségi tantárgyakat tanuljak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Milyen végzettséggel rendelkezel?
2013. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most vagyok 10.es egy gimnáziumban.
2013. szept. 15. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor szépen el kell végezned. Csak akkor kezdhetsz érettségizni, ha megvan a 12-ikes bizonyítványod minden tárgyból, ez nem fakultatív program.
2013. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én értelmeztem rosszul a válaszodat, de nem arról van szó, hogy most akarok érettségizni, hanem csak érettségi tantárgyakat szeretnék tanulni.
2013. szept. 15. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs sehol
2013. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm ilyen osztályban tanul
2013. szept. 15. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tanulod a többi tárgyat, akkor nem lesz osztályzatod belőlük, és nem mész érettségire.
2013. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én úgy tudom csak abból kell legyen osztályozva 12-ig, amiből érettségire megy! Tehát csak az érettségi tantárgyakból + amit választ. Ha az említett iskola, ahol az ismerősöd ilyen osztályba jár Budapesten van, akkor örömmel venném ha megadnád (akár priviben), hogy melyik suli az. Előre is köszönöm!
2014. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt rosszul tudod. Maximum olyan lehet, hogy akkor előrehozott érettségit tehet, de nem kap bizonyítványt, vagy hogy az iskola csal, és törvénytelenül érettségiztet, de akkor meg megsemmisíthetik az eredményeket. Ha nem hiszed, olvasgassál köznevelési törvényt meg érettségi vizsgaszabályzatot.
2014. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!