Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Bókay János Humán...

Milyen a Bókay János Humán Kéttannyelvű Szakközépiskola?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
háát... én most voltam nyílt napon, és nekem nem nagyon tetszik, se a környék, se az emberek, akik oda járnak...:/
2009. nov. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda járok, és nagyon szeretem!:) A kéttannyelvű tagozaton tanulok. Szerintem jó a suli, az osztályközösséggel együtt. Vannak különféle programok, mint pl. egy félévben egyszer színház és mozi látogatás kötelező jelleggel, de persze többször is lehet menni, ha meg van szervezve. A környékről annyit, hogy védve van, ugyanis az iskola bejárata előtt mindig ott állnak a járőrök, hogy vigyázzanak a biztonságra. A tanárokról azt tudom mondani, hogy többségben jófejek, és jól tanítanak.


Te melyik szakra gondoltál egyébként?

2010. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az angol-magyar kéttannyelvre gondoltam és valószínűleg azt is fogom elsőnek jelölni. :) Köszi a válaszokat, főleg neked, kedves utolsó.
2010. jan. 24. 14:17
 4/4 anonim válasza:
68%
odajárok, és egy fos. és már sajnos nem vesznek át sehova annyira szar.
2010. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!