Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idei földrajz érettségi és...

Idei földrajz érettségi és szóbeli tételek?

Figyelt kérdés

Én sehol nem találom őket, nem tudjátok véletlenül bemásolni vagy valami linket adni?

Köszi!


2009. nov. 4. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A középszintű érettségi tételeit a saját szaktanárod határozza meg. Az emelt szintűek pedig fent lesznek az OM oldalán, amint vége az őszi érettségi időszaknak.
2009. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem éretem. Ő állítja össze az érettségi feladatsort vagy mi?
2009. nov. 4. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem....a tételsort (a tételek címeit) adja meg a szaktanár (középszinten)....

Az írásbeli feladatsort központilag állítják össze, de nyilván azt csak az érettségi időpontjában láthatod te is először.

2009. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, értem, hogy a feladatsort nem kapom meg. Csak az internetről nem lehet letölteni a követelményeket?
2009. nov. 4. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert az én tanárom még nem adta meg a tételsort és nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni.
2009. nov. 4. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a tanár nem fog konkrét címeket megadni, de a témaköröket köteles kiadni. Általában megadják, emiatt ne félj..

Aztán amint megvannak a címek, beírod a google-ba mit keresel és kidob egy csomó helyet, ahova már korábban töltöttek fel emberkék tételeket. Nem írok példát, keress utána. És olvasd el a tételt, mielőtt kinyomtatod, mert hiba is lehet benne (találtam nem egy olyat..:()

Szóbeli csak június végefelé van, addig még nagyon sok víz lefolyik a Dunán :)

2009. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!