Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha idén az lesz a...

Mit tegyek ha idén az lesz a kémiatanárom, aki pedofil, és tavaly is tanított csak akkor elektrót?

Figyelt kérdés
Tavaly elektros voltam,de megbuktam mert nem is érdekelt,átmentem idén asztalosnak,és lesz kémiánk,az a tanár fog tanítani aki tavaly is tanított elektrot.Elég öreg és mivel tavaly is fiú osztályban voltam,folyton égetett azzal,hogy perverz dolgokat mondott,a többi srác meg röhögök én meg ott égtem...Mit tegyek?
2013. szept. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuális utalásokat tesz, amik téged kellemetlen helyzetbe hoznak, akkor szépen elmész az igazgatóhoz, és jelzed ezt neki.
2013. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen tanár?

Férfi?

2013. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igazgatónak szóljatok
2013. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen az igazgatónak szólj. Ha a szüleid is támogatnak ebben, azaz nekik is így tök nyugodtan el tudod mondani és segítenek (hisznek neked) akkor érdemes az igazgatóhoz menni.
2013. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!