Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen főiskolát kéne választa...

Milyen főiskolát kéne választanom?

Figyelt kérdés

Tudom, már elég sokszor feltettek itt hasonló kérdéseket, de én sem tudok választani. Nem is tudom, mit kéne. Pár információ: Nagyon érdekel a sminkes szakma, de sajnos ha nincs valakinek protekciója/szerencséje, akkor ez még mellékállásnak se igazán jó. A fotózás is nagyon érdekel, de úgy tudom, abból se lehet megélni. A másik, ami szóba jöhet, az valamiféle ügyintézői állás.

Egy ideig fordító akartam lenni, mert angolból 5-ös vagyok, németből 4-es, és a keleti nyelvekre is elég nyitott vagyok (pár éve itthon kezdtem el kínait és japánt tanulni).

18/L



2013. szept. 16. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor nyelvi szakra menj, kínait válassz, szerintem jól járnál vele
2013. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a nyelvekkel meg lehet élni (nem is rosszul!), a többivel kb. éhen halsz. Feküdj rá a nyelvekre, minél magasabb szinten és minél többre!

Szakfordítóként is lehetsz kozmetikus mellékállásban. Kitartás! :) Idővel minden a helyére kerül! :)

2013. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!