Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem-gyógytornás...

Semmelweis Egyetem-gyógytornász. Vélemények?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy milyenek a tárgyak,milyen a közösség stb.Akik ezen a szakon végeztek eltudtak vele helyezkedni?Körülbelül mennyi a fizetés,megéri gyógytornásznak lenni/tanulni?
2013. szept. 16. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Büfészak.
2013. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
büfészak? te tudod mi az a büfészak? hát a gyógytornász az pont nem.. a tárgyak. anatómia, pszichológia, biológia, közegészségtan, biomechanika, biofizika, és néhány töltelék.A közösség szuper. aki jó el tud helyezkedni és megéri annak tanulni.
2013. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem büfé szak. Szerintem az anatómia az egyetlen ami nagyon nehéz benne, de azt is meg lehet tanulni. Az első félévben a többi csak tölteléktárgy, ahogy az előző válaszoló is mondta, és még hozzá pl. alkalmazott biosz, info, latin, népegészégtan, közegészségtan. 2. félévben, ha sikerül az anatómiád, akkor jön élettan, mikrobiológia, mozgásvizsgálat, stb. onnantól nehezedik. az anat és az élettan nagyon szóró tárgyak, azt mondják, hogy aki 1. évben bent marad, az utána már nem bukik ki.

A közösség szerintem jó, mi nagyrészt lányok vagyunk. 120 emberből kb 20-30 a fiú.

fizetés meg attól függ hol helyezkedsz el. állami kórházban közalkalmazotti bértábla szerint, maszekban meg határ a csillagos ég

2013. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élettan miből áll?
2017. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!