Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra jelentkezzek...

The IT Guy kérdése:

Milyen szakra jelentkezzek majd jövőre? :S Jelenleg gazdaságinformatika szakon vagyok, de nagyon nem tetszik.

Figyelt kérdés

Mindig is informatikus akartam lenni, de az a baj, hogy nagyon szorosan kötődik a matekhoz, amihez meg nem nagyon értek...


Ajánlanátok nekem valami szakot? :D


2013. szept. 16. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Érettségi eredményeim:


magyar közép 68%

történelem közép 47%

matek közép 31%

angol emelt 86%

informatika emelt 71%

2013. szept. 16. 20:14
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Fiúnak gondollak.

Helyedben én orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapszakra mennék. Utána egészségügyi mérnök MSC-re. Az már nem tömény matek, mint amit most választottál, és nagyon jó pálya. Van olyan iránya aki eü informatikát fejleszti.

Valamennyi matek mindenhova kell, kivéve a nagyon humán szakokat, de azokkal nem sokra mész meg az infóhoz sincs sok köze.

2013. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De ahhoz a "képalkotó" és diagnosztika valamihez nem kell a biosz?

Mert abból neki nincs érettségije

2013. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Csinálj végig egyévet azon a gazdinfón.

Ne add föl rögtön az elején. Pláne, ha államin vagy

2013. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá biosz érettségi feltétlenül másból is számolnak pontokat a szakra. az persze nem árt ha egyébként jóban van a biosszal, csak nem azt választotta érettséginek

követelmények:biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar v. szakmai előkészítő tárgy

Tehát simán lehet az emelt info és a magyarral felvételiznie.

2013. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!