Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kihagyom ezt az évet,...

Ha kihagyom ezt az évet, jövőre jelentkezhetek újra?

Figyelt kérdés
Idén felvettek az egyetemre nappali állami képzésre. De sajnos kollégiumba nem sikerült bekerülnöm, albérletre nem igazán van pénzem. Dolgozni nem tudok az órarendem mellett.. Most rokonoknál lakok, de októbertől költöznöm kellene.. Nem érzem jól magam a suliban, egyrészt azért mert általában egyedül vagyok, másrészt meg gondolom azért, mert ilyen sok gondom van... Az érdekelne, hogy ha most esetleg abbahagyom, tehát kiiratkozok, akkor jövőre jelentkezhetek újra, levelezősre(államira) ? Csak normális válaszokat írjatok kérlek.

2013. szept. 18. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld! Nehogy kiiratkozz, mert akkor az egész felvételed érvényét fogja veszteni és már visszamneni sem tudsz. Vagy passziváltass vagy inkább legalább egy félévet zárj le. Ha kiiartkozol, teljesen újra kell felvételizned és ha nem kerülnél be,akkor mit csinálsz?
2013. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy most akkor te nem államin vagy?

De oda szeretnél bekerülni?-

Hát akkor készülj a felvételire és jelentkezel megint jövőre (rendes időben év elején)

2013. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Államin vagyok, nappali tagozaton. És úgy gondoltam, hogy kiiratkozok. És jövőre újra felvételizek, csak éppen levelezőre. Tehát újra beadom a felvételi pályázatot.
2013. szept. 18. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg felvételi nélkül is át lehet valahogy jelentkezni nappaliról levelezőre, az egyetemeden érdeklődj. Ezért nem éri meg kijelentkezni és újra felvételizni..
2013. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!