Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen szigorúak?

Miért ilyen szigorúak?

Figyelt kérdés
Járok egy egyetemre, bejárós vagyok, napi 4 órát utazom. Sajnos lebetegedtem, hőemelkedésem van, fázom, fáj a torkom, folyik az orrom, émelygek, stb. de már nem elviselhető szinten. Egyetemen viszont nem fogadnak el orvosi igazolást ilyen esetben csak kórházi! látleletet. Na most nem haldoklom, de azon vagyok, hogy minél hamarabb kikúráljam magam, hogy tudjak menni, de annak semmi értelme, hogy betegen bejárok és napról napra rosszabbul vagyok. Orvoshoz menni sincs így időm. Miért csinálják ezt?

2013. szept. 22. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez melyik egyetem, de nálunk előadásra nem kötelező járni, szemináriumról pedig 3x lehet büntetlenül hiányozni, igazolás nélkül. 3 után pedig vagy nem osztályozható vagy, vagy pedig baromi nyomós érv kell hozzá, hogy miért nem jársz.
2013. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek
2013. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarják hogy lemaradj

Azért dokihoz csak el kéne menned, hogy felírjon valami gyógyszert (mert különben még tovább fog tartnai a megfázásod)

2013. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

El kellene mennem, de sajnos nincs rá időm hétköznap.

Lehet, hogy lemaradok, de bepótolok mindent a saját érdekemben, ez pedig szerintem nem a tanár gondja. Mindegy, azért köszi a válaszokat!

2013. szept. 22. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!