Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp.3. kerületi (békásmegyer)...

Bp.3. kerületi (békásmegyer) kelta vendég látóiba jár valaki?

Figyelt kérdés
szeretném meg tudni,hogy milyen az iskola!osztály főnököm ajánlotta a keltát! én jövőre felszolgállónak akarok oda menni tanulni! van itt olyan aki oda jár? és van tapasztalata a sulival kapcsolatban?
2009. nov. 6. 09:16
 1/2 anonim válasza:

jah fél évet jártam oda... :)de elköltöztünk és elkellett mennem máshova :D

nekem nagyon tetszett :D nem kell hajtani es jol teljesitessz :)

csak annyi hogy a "bandák" fogadjanak el...

engem egyből megszeretett mindenki...

de volt akit nem :D 2 het utan kiiratkozott a srac :D a foldon rugdostak a suli mellett :D meg persze szunetben van ami nem éppen legális dolog :D de a továbbjutás mindenképp könnyebb mint pl egy jobb suliban és ha beilleszkedsz a hangulat tutijó lesz :D csak vigyázz hogy olyanba ne keveredj bele amivel másnak árthatsz pl egy boltosnak... a verekedés még elmegy... de csak sulis arcokkal... idegenekne ne okozz kárt ez a lényeg erre figyelj :D

2010. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ,és a tanácsokat :)

de már más suliba adtam be a felvételit,mert mindenki lebeszélt a suliról( haverok akik oda járnak,és pálya választási tanácsadó)!! most erösebb suliba megyek tanulni -.-"

amugy nem szeretnék verekedésekbe bele folyni stb....xD

és engem szerintem nem naon fogadnának be a stílusom miatt!!

2010. máj. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!