Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezhetek egyik szakról...

Átjelentkezhetek egyik szakról a másikra így 2 héttel a kezdés után?

Figyelt kérdés
Levelezőn tanulok, önköltséges formában. Pályát tévesztettem és mérnöki irányról pénzügyre szeretnék váltani az egyetemen belül. Eddig 2 nap előadás volt. Az önköltséget a diákhitel2 fizeti. Kíváncsi lennék a véleményetekre, fontos. Köszi szépen

2013. szept. 23. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom nem.

Ahhoz legalább két félévet eredményesen le kell zárnod,

hogy kérvényezhesd. Illetve nem lehet csak úgy, ha teljesen más szakirányra mennél, akkor újra kell felvételizned

2013. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen más karra mennél (hiába ugyanaz az egyetem)

Néz meg először, hogy pénzügy szakirányon milyen

felvételi (bekerülési) követelmények vannak,

tudnád-e teljesíteni

2013. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bekerülési követelmények 1 érettségi tárgyban módosulnak: kémia helyett az angol érettségim veszik számításba. A pontszámoknak teljesen megfelelek. Egyéb plusz követelményről nincs tudomásom. köszi a választ, légyszi még írjatok :)
2013. szept. 23. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, jovore ujra kell felvetelizned.
2013. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez tuti? Szerintem nem biztos. Hívnám a tanulmányi osztályt de nem veszik fel.
2013. szept. 26. 00:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti. Kulonben mindenki ezt csinalna.
2013. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!