Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnázium?...

Directioner00 kérdése:

Eötvös József Gimnázium? Többi lent

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy az Eötvös József gimibe fogok továbbtanulni, de még lenne néhány kérdésem. Az igaz, hogy ott van angol kéttannyelvű tagozat? És ha odajárok van arra esély, hogy egy esetleg londoni egyetemre/főiskolára felvegyenek? Vagy onnan ki lehet ösztöndíjjal jutni? Lehet, hogy utóbbi hülye kérdés, de nem tudott rá válaszolni senki :/ Köszönöööm :3
2013. szept. 23. 18:57
 1/2 anonim válasza:
100%

A legeslegeslegeslegjobb iskola, nagyon ajánlom!

Az ország 5 legerősebb középiskolája között van, a hangulat, a közösség, a programok és a tanárok teszik egyedivé.


A kérdéseidre válaszolva:

1.Nincs kéttannyelvű tagozat, viszont van humán-angol, matek-angol és ötévfolyamos nyelvi előkészítős tagozat is: tehát a négy 8. utáni tagozat emelt szinten foglalkozik a nyelvvel. Az országban itt a legmagasabb a tanuló diákok nyelvvizsgáinak száma.

2.Simán kijuthatsz külföldi egyetemre (akár cambridge-re, oxfordra is, a lényeg az, hogy tanulj. Nem fogsz belehalni (én még bőven bírom, pedig vidékről járok be), az oktatási színvonal azért ilyen magas, mert a tanárok nem a mennyiségre, hanem a minőségre törekednek.

3.Fogalmam sincs:(.

Remélem hogy tudtam segíteni. Nagyon megéri ide jönni, remélem hogy felvesznek!

2013. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, nagyon sokat segítettél :) Én is remélem, hogy felvesznek, én is vidékről járnék be :) Köszönöm még egyszer :)
2013. okt. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!